The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní beztlakový ohřívač PROECO SOLARIS L-190 Econo
PROECO SOLARIS L190E
EAN-13: 5902734701664
Registrační číslo EPREL: 2671918
Kompaktní netlakový ohřívač vody PROECO Solaris L-190 Econo
- solární kolektor skládající se z 20 vakuových trubic
- izolovaná nádrž na vodu o objemu 172 litrů (celá sada 224 litrů)
- rám z nerezové oceli SUS 201
1.414,63 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 1 740,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO Solaris L-190 Econo - netlakový
Zařízení uspokojuje potřeby 3-5 osob pro ohřev teplé vody po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k drahým a rozsáhlým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje svépomocnou montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich velmi nízké provozní náklady zaručují komfort používání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Nízká pořizovací cena zařízení. Velmi krátká doba návratnosti.
- Nižší náklady na získání teplé vody ve srovnání s tlakovými a průtokovými modely s výměníkem.
- Velmi jednoduchá konstrukce zařízení.
- Spolehlivý provoz.
- Teplá voda vytéká vlivem gravitace.
- Žádný tlak v zásobníku teplé vody. Není třeba používat pojistné tlakové ventily.
- Možnost používat celý zásobník teplé vody bez současného chlazení přitékající studenou vodou.
- Nízká hmotnost zařízení. Možnost jeho přemístění jako celku na jiné místo.
Sada obsahuje:
- vakuový solární kolektor (20 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU)
- izolovanou nádrž na vodu z nerezové oceli SUS 304 (v pouzdře z nerezové oceli SUS 201)
- univerzální ocelový rám (nerezová ocel SUS 201)
- silikonové kryty
Sada může také obsahovat:
- náhradní držák vakuových trubic
- náhradní těsnění vakuové trubice
- náhradní silikonový kryt
Vlastnosti ohřívače:
| Vodní nádrž: | objem 172 litrů, nerezová ocel SUS 304 |
| Kapacita zařízení: | objem 224 litrů |
| Počet vakuových trubic: | 20 kusů |
| Velikost vakuové trubice: | 58mm / 1800mm |
| Aplikace tepelných trubek: | ŽÁDNÝ |
| Typ absorbéru: | třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám / kryt nádrže: | nerezová ocel SUS 201 |
| Tepelná izolace nádrže: | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50 mm |
| Výměník tepla: | NEDOSTATEK |
| Odolnost proti krupobití: | Φ25 mm |
| Účinnost: | zvyšuje teplotu vody o 45-60°C za slunečného dne |
© Obsah této příručky, a to jak v celém rozsahu, tak i zčásti, je chráněn zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To platí zejména pro kopírování, překlad a ukládání v elektronické podobě.
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 2 850,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 290,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 550,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 1 990,00 zł.
The lowest price of this product in 30 days before discount was 2 212,50 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 74,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 1 299,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 120,00 zł.
36 rat x ~59 zł