The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní beztlakový ohřívač PROECO HX-280
PROECO HX-280
EAN-13: 5902734700131
Kompaktní ohřívač vody PROECO HX-280 s výměníkem:
- 28trubkový solární kolektor
- 240litrová izolovaná nádrž na vodu s výměníkem (313 litrů pro celý systém)
- Univerzální ocelový rám
2.756,10 bez DPH
The lowest price of this product in 30 days before discount was 5 000,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO HX-280 - průtokový s výměníkem (hadem)
Zařízení uspokojuje potřeby 5-7 osob na teplou užitkovou vodu po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje samostatnou montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich velmi nízké provozní náklady zaručují komfort užívání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Nízká pořizovací cena. Velmi krátká doba návratnosti investice.
- Komfort užívání - teplá voda je odebírána pod tlakem (protéká výměníkem)
- Ohřívač lze instalovat na libovolném místě. Teplá voda je do budovy vytlačována tlakem z vodovodní sítě.
- Krátká doba ohřevu teplé vody (průtokově).
- Nižší náklady na získání teplé vody ve srovnání s tlakovými modely
- Komfort a čerstvá voda již při teplotě 45/50C v zásobníku
- Nedochází k jevu stárnutí užitkové vody.
- Technologie průtoku teplé vody zabraňuje množení bakterií Legionella.
Sada obsahuje:
- vakuový solární kolektor (28 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU)
- izolovaný nerezový zásobník na vodu o objemu 240 l. (v plášti s povrchovou úpravou PVDF)
- univerzální ocelový rám (pozinkovaný, práškově lakovaný) pro montáž na plochý i šikmý povrch
- silikonové krytky
- ventilační trubka dlouhá
- ventilační trubka krátká
- vyrovnávací nádržka 5l.
V sadě mohou být také:
- náhradní držák vakuové trubice
- náhradní těsnění vakuové trubice
- náhradní silikonová krytka
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu: | objem 240 litrů, nerezová ocel SUS 304 |
| Celková kapacita: | objem 313 litrů |
| Počet vakuových trubic: | 28 ks |
| Rozměr vakuových trubic: | 58mm / 1800mm |
| Použití Heat-Pipe: | NE |
| Typ absorbéru: | třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám: | ocelový pozinkovaný, práškově lakovaný |
| Tepelná izolace zásobníku: | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50mm |
| Tepelný výměník: | měděný had (30 metrů) |
| Odolnost proti krupobití: | Φ25 mm |
| Výkon: | zvyšuje teplotu vody o 45-60C za slunného dne |
Konstrukce a princip fungování průtokového ohřívače vody
-> Konstrukce a princip fungování průtokového ohřívače vody ze série PROECO Solaris-X a HX <-
Návod k montáži a obsluze:
Návod k montáži na šikmý povrch (dodatek).pdf
Rozměry a hmotnosti ohřívačů.pdf
© Obsah tohoto návodu jako celek i jeho části jsou chráněny zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To se týká zejména kopírování, překladu a uchovávání v elektronické podobě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 313
- Průměrná poptávka po:
- od 5 do 7 osób
- Sběr teplé vody:
- pod tlakem z vodovodní sítě
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 21 do 35 st.
- Počet elektronek (ks):
- 28
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ŽÁDNÝ
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 0,4mm
- Výměník tepla v nádrži:
- miedziana wężownica
- Vnější ochrana nádrže:
- nerezová ocel SUS 304
- Konstrukce:
- stalowy ocynkowany, malowany proszkowo
- Vybavení:
- expanzní nádrž
hořčíková anoda - Záruční doba:
- 36 miesięcy
36 rat x ~114 zł