The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Ohřívač vody PROECO YL-100
PROECO YL-100
EAN-13: 5902734700063
Kompaktní netlakový ohřívač vody PROECO YL-100
- Solární kolektor skládající se z 10 vakuových trubic
- Izolovaná nádrž na vodu o objemu 87 litrů (113 litrů pro celý systém)
- Univerzální ocelový rám
1.056,10 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 1 299,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO YL-100 - netlakový
Zařízení pokrývá potřeby teplé užitkové vody pro 1–3 osoby po topné sezóně (březen–říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Je alternativou k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje svépomocnou instalaci bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich velmi nízké provozní náklady zaručují uživatelský komfort a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Nízká pořizovací cena. Velmi krátká doba návratnosti.
- Nižší náklady na ohřev teplé vody ve srovnání s tlakovými a průtokovými modely s výměníkem.
- Velmi jednoduchá konstrukce zařízení.
- Spolehlivý provoz.
- Teplá voda proudí samospádem.
- V zásobníku teplé vody není žádný tlak. Nejsou potřeba přetlakové ventily.
- Možnost využití celého zásobníku teplé vody bez současného chlazení přiváděnou studenou vodou.
- Nízká hmotnost zařízení. Lze jej jako celek přemístit na jiné místo.
Sada obsahuje:
- Vakuový solární kolektor (10 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU)
- Izolovaná nádrž na vodu z nerezové oceli (v pouzdře s PVDF povlakem)
- Univerzální ocelový rám (pozinkovaný, práškově lakovaný) pro montáž na rovné nebo šikmé povrchy
- Silikonové kryty
- Dlouhá ventilační trubice
- Krátká ventilační trubice
Sada může také obsahovat:
- náhradní držák vakuové trubice
- náhradní těsnění vakuové trubice
- náhradní silikonový kryt
Vlastnosti ohřívače:
| Vodní nádrž: | objem 87 litrů, nerezová ocel SUS 304 |
| Kapacita zařízení: | objem 113 litrů |
| Počet vakuových trubic: | 10 kusů |
| Velikost vakuové trubice: | 58mm / 1800mm |
| Aplikace tepelných trubek: | NE |
| Typ absorbéru: | třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám: | pozinkovaná ocel, práškově lakovaná |
| Tepelná izolace nádrže: | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50 mm |
| Výměník tepla: | NEDOSTATEK |
| Odolnost proti krupobití: | Φ25 mm |
| Účinnost: | zvyšuje teplotu vody o 45-60°C za slunečného dne |
© Obsah této příručky, a to jak celek, tak i její části, je chráněn zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo obrázků vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To se týká zejména kopírování, překladu a ukládání v elektronické podobě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 113
- Průměrná poptávka po:
- od 1 do 3 osób
- Sběr teplé vody:
- pod vlivem gravitace (gravitace)
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 21 do 35 st.
- Počet elektronek (ks):
- 10
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ŽÁDNÝ
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 0,4mm
- Výměník tepla v nádrži:
- brak
- Vnější ochrana nádrže:
- PVDF
- Konstrukce:
- stalowy ocynkowany, malowany proszkowo
- Záruční doba:
- 36 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 120,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 550,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 1 899,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 36,00 zł.
The lowest price of this product in 30 days before discount was 1 762,50 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 36,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3 599,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 135,00 zł.
36 rat x ~44 zł