The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní beztlakový ohřívač PROECO SOLARIS L-230
PROECO SOLARIS L-230
EAN-13: 5902734700223
Registrační číslo EPREL: 2671924
Kompaktní netlakový ohřívač vody PROECO Solaris L-230 Pro
- Solární kolektor skládající se z 25 vakuových trubic
- Izolovaná nádrž na vodu o objemu 208 litrů (272 litrů pro celý systém)
- Základna z nerezové oceli SUS 304
2.275,61 bez DPH
The lowest price of this product in 30 days before discount was 2 700,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO Solaris L-230 Pro - beztlakový
Zařízení pokrývá potřeby 4-6 osob na teplou užitkovou vodu po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jde o alternativní řešení k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje samostatnou montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich velmi nízké provozní náklady zaručují komfort používání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Nízká pořizovací cena zařízení. Velmi krátká doba návratnosti investice.
- Nižší náklady na získání teplé vody ve srovnání s tlakovými modely a průtokovými modely s výměníkem.
- Velmi jednoduchá konstrukce zařízení.
- Spolehlivost provozu.
- Teplá voda vytéká samospádem.
- Žádný tlak v zásobníku TUV. Není nutné používat tlakové pojistné ventily.
- Možnost využití celého zásobníku teplé vody bez jeho současného ochlazování přitékající studenou vodou.
- Nízká hmotnost zařízení. Možnost přemístění celého zařízení na jiné místo.
V sadě se nachází:
- vakuový solární kolektor (25 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU- izolovaný zásobník na vodu z nerezové oceli SUS 304 (v plášti z nerezové oceli SUS 304)
- univerzální ocelový rám (nerezová ocel SUS 304)
- silikonové krytky
V sadě mohou být také:
- náhradní držák vakuové trubice
- náhradní těsnění vakuové trubice
- náhradní silikonová krytka
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu: | objem 208 litrů, nerezová ocel SUS 304 |
| Kapacita zařízení: | objem 272 litrů |
| Počet vakuových trubic: | 25 ks |
| Rozměr vakuových trubic: | 58mm / 1800mm |
| Použití Heat-Pipe: | NE |
| Typ absorbéru: | třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám / plášť nádrže: | nerezová ocel SUS 304 |
| Tepelná izolace zásobníku: | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50mm |
| Tepelný výměník: | ŽÁDNÝ |
| Odolnost proti krupobití: | Φ25 mm |
| Výkon: | zvyšuje teplotu vody o 45-60°C během slunného dne |
Konstrukce a princip fungování beztlakového ohřívače vody
-> Konstrukce a princip fungování beztlakového ohřívače vody ze série PROECO Solaris-L a YL <-
Instrukce a technické údaje:
Návod k montáži PROECO SOLARIS L.pdf
Rozměry a hmotnosti ohřívačů.pdf
K zařízení doporučujeme dokoupit:
-> Vyrovnávací nádržka z nerezové oceli pro automatické doplňování vody v nádrži<
-> Kontrolér s elektroventilem a čidlem hladiny vody a teploty<-
-> Vakuová trubice 58/1800mm (ALN/AIN-SS/CU)<-
© Obsah tohoto návodu jako celek i jeho části jsou chráněny zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To se týká zejména kopírování, překladu a uchovávání v elektronické podobě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 272
- Průměrná poptávka po:
- od 4 do 6 osób
- Sběr teplé vody:
- pod vlivem gravitace (gravitace)
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 26 do 42 st.
- Počet elektronek (ks):
- 25
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ŽÁDNÝ
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 0,4mm
- Výměník tepla v nádrži:
- brak
- Vnější ochrana nádrže:
- nerezová ocel SUS 304
- Konstrukce:
- stal nierdzewna SUS 304
- Záruční doba:
- 60 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 180,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3 600,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 120,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 850,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 20,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 130,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 35,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 20,00 zł.
36 rat x ~94 zł