The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní tlakový ohřívač PROECO SOLARIS P-270 PRO
PROECO SOLARIS P-270
EAN-13: 5902734700186
Registrační číslo EPREL: 2646909
Kompaktní tlakový ohřívač vody PROECO Solaris P-270 Pro
- Solární kolektor složený z 30 vakuových trubic
- Izolovaná nádrž na vodu o objemu 279 litrů
- Rám z nerezové oceli SUS 304
4.552,85 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 5 600,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO SOLARIS P-270 Pro - tlakový
Zařízení slouží k uspokojení potřeb 5-7 osob na teplou užitkovou vodu po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje samostatnou montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich nízké provozní náklady zaručují komfort užívání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Komfort užívání - teplá užitková voda pod tlakem. Voda v nádrži je pod neustálým tlakem z vodovodní sítě.
- Ohřívač lze instalovat na libovolném slunném místě. Teplá voda je do budovy vytlačována tlakem z vodovodní sítě.
- Připojení nádrže 3/4". Vyšší tlak - vyšší komfort užívání.
- Možnost snadného propojení s dalšími stávajícími zařízeními v instalaci TUV.
- K přenosu tepelné energie z kolektoru do zásobníku se využívají tepelné trubice (heat-pipe).
- Ve vakuové trubici není voda. Jednoduchá výměna v případě poškození.
- Žádná ventilační trubka. Lepší izolace - nižší tepelné ztráty.
Sada obsahuje:
- vakuový solární kolektor (30 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU s použitím HEAT PIPE)
- izolovaný zásobník na vodu z nerezové oceli SUS 316 1.2mm o objemu 279 l. (v plášti z nerezové oceli SUS 304)
- univerzální ocelový rám (nerezová ocel SUS 304)
- elektrické topné těleso
- hořčíková anoda
- pojistný ventil (tlakově-tepelný)
- teplovodivá pasta
V sadě mohou být také:
- náhradní držák vakuové trubice
- náhradní pouzdro heat-pipe
- náhradní silikonová krytka
- zpětný ventil
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu | objem 279 litrů, nerezová ocel SUS 316 1.2mm |
| Počet vakuových trubic | 30 ks |
| Rozměr vakuových trubic | 58mm/1800mm |
| Použití Heat-Pipe | ANO |
| Typ absorbéru | Třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám / Plášť nádrže |
nerezová ocel SUS 304 |
| Tepelná izolace zásobníku | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50mm |
| Tepelný výměník | pouzdro heat-pipe z nerezové oceli |
| Odolnost proti krupobití | Φ25 mm |
| Výkon | zvyšuje teplotu vody o 45-60*C za slunného dne |
Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody
-> Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody ze série PROECO Solaris-P a HP <-
Návody a technické údaje:
Rozměry a hmotnost ohřívače.pdf
K zařízení doporučujeme dokoupit:
-> Vakuová trubice 58/1800 (ALN/AIN-SS/CU)<-
© Obsah tohoto návodu jako celek i jeho části jsou chráněny zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To se týká zejména kopírování, překladu a uchovávání v elektronické podobě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 279
- Průměrná poptávka po:
- od 5 do 7 osób
- Sběr teplé vody:
- pod tlakem z vodovodní sítě
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 26 do 42 st.
- Počet elektronek (ks):
- 30
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ANO
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 316 1,2mm
- Výměník tepla v nádrži:
- miedziane niklowane tuleje heat-pipe
- Vnější ochrana nádrže:
- nerezová ocel SUS 304
- Konstrukce:
- stal nierdzewna SUS 304
- Vybavení:
- elektrický ohřívač
hořčíková anoda
pojistný ventil (tlakově-tepelný)
pouzdro pro teplotní čidlo
teplovodivá pasta - Záruční doba:
- 60 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 39,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 470,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 28,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 550,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3 600,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 180,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 80,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 74,00 zł.
36 rat x ~188 zł