The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní tlakový ohřívač PROECO HYDRA P-100
PROECO HYDRA P-100
EAN-13: 5902734700346
Kompaktní tlakový ohřívač vody PROECO HYDRA P-100
- Solární kolektor složený z 11 vakuových trubic
- Izolovaná nádrž na vodu o objemu 113 litrů
- Univerzální rám z nerezové oceli
1.707,32 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 2 100,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO HYDRA P-100 - tlakový
Zařízení slouží k uspokojení potřeb 1-3 osob na teplou užitkovou vodu po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje vlastní montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich nízké provozní náklady zaručují komfort užívání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Uživatelský komfort - teplá užitková voda pod tlakem. Voda v nádrži je pod neustálým tlakem z vodovodní sítě.
- Ohřívač lze namontovat na jakékoli slunné místo. Teplá voda je do budovy vytlačována tlakem z vodovodní sítě.
- Přípojky nádrže 3/4". Vyšší tlak - větší komfort používání.
- Možnost snadného propojení s dalšími zařízeními existujícími v instalaci TV.
- K přenosu tepelné energie z kolektoru do zásobníku se používají tepelné trubice (heat-pipe).
- Ve vakuové trubici není voda. Snadná výměna v případě poškození.
- Žádná ventilační trubka. Lepší izolace - nižší tepelné ztráty.
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu | objem 113 litrů, nerezová ocel SUS 304 |
| Počet vakuových trubic | 11 ks |
| Velikost vakuových trubic | 58mm/1500mm |
| Použití Heat-Pipe | ANO |
| Typ absorbéru | Třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám | nerezová ocel |
| Tepelná izolace zásobníku | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50mm |
| Tepelný výměník | pouzdro heat-pipe z nerezové oceli |
| Odolnost proti krupobití | Φ25 mm |
| Účinnost | zvyšuje teplotu vody o 45-60°C během slunečného dne |
Sada obsahuje:
- vakuový solární kolektor (11 vakuových trubic 58/1500 s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU s použitím HEAT PIPE)
- izolovaný zásobník na vodu z nerezové oceli o objemu 113 l. (v plášti z nerezové oceli)
- univerzální ocelový rám (nerezová ocel)
- hořčíková anoda
- pojistný ventil (tlakově-tepelný)
- teplovodivá pasta
Sada může také obsahovat:
- náhradní vakuová trubice 58/1500
- náhradní držák vakuové trubice
- náhradní pouzdro heat-pipe
- náhradní silikonová krytka
Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody
-> Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody řady PROECO JNHP, Solaris-P a Hydra-P <-
Návod k montáži a obsluze:
Rozměry a hmotnost ohřívače.pdf
© Obsah tohoto návodu je jako celek i v částech chráněn zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To platí zejména pro kopírování, překlad a ukládání v elektronické podobě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 113
- Průměrná poptávka po:
- od 1 do 3 osób
- Sběr teplé vody:
- pod tlakem z vodovodní sítě
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna do 20 st.
- Počet elektronek (ks):
- 11
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1500 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ANO
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 1,2mm
- Výměník tepla v nádrži:
- tuleje heat-pipe ze stali nierdzewnej
- Vnější ochrana nádrže:
- nerezová ocel SUS 201
- Konstrukce:
- stal nierdzewna SUS 201/202
- Vybavení:
- hořčíková anoda
pojistný ventil (tlakově-tepelný)
pouzdro pro teplotní čidlo
teplovodivá pasta - Záruční doba:
- 36 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 38,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 1,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3 600,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 57,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3,50 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 29,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 180,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3 599,00 zł.
36 rat x ~71 zł