The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní tlakový ohřívač PROECO HP-150
PROECO HP-150
EAN-13: 5902734700025
Kompaktní tlakový ohřívač vody PROECO HP-150
- Solární kolektor složený z 15 vakuových trubic
- Izolovaná nádrž na vodu o objemu 149 litrů
- Univerzální ocelový rám
1.909,76 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 2 349,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO Argos P-200 - tlakový
Zařízení slouží k uspokojení potřeb 3-5 osob na teplou užitkovou vodu po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k drahým a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje samostatnou montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich nízké provozní náklady zaručují komfort užívání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Komfort užívání - teplá užitková voda pod tlakem. Voda v nádrži je pod neustálým tlakem z vodovodní sítě.
- Ohřívač může být namontován na libovolném slunném místě. Teplá voda do budovy je vytlačována tlakem z vodovodní sítě.
- Připojení nádrže 3/4". Vyšší tlak - větší komfort užívání.
- Možnost snadného propojení s jinými zařízeními v instalaci TV.
- K přenosu tepelné energie z kolektoru do zásobníku se využívají tepelné trubice (heat-pipe).
- Vakuová trubice neobsahuje vodu. Jednoduchá výměna v případě poškození.
- Bez ventilační trubky. Lepší izolace - menší tepelné ztráty.
V sadě se nachází:
- vakuový solární kolektor (20 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU s použitím HEAT PIPE)
- izolovaný zásobník na vodu z nerezové oceli SUS 304 o objemu 194 l. (v plášti z nerezové oceli SUS 201)
- univerzální ocelový rám (nerezová ocel SUS 201) s možností montáže na plochý povrch
- hořčíková anoda
- pojistný ventil (tlakově-tepelný)
- teplovodivá pasta
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu | objem 194 litrů, nerezová ocel SUS 304 1,2mm |
| Počet vakuových trubic | 20 ks |
| Velikost vakuových trubic | 58mm/1800mm |
| Použití Heat-Pipe | ANO |
| Typ absorbéru | Třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám / Plášť nádrže |
nerezová ocel SUS 201 |
| Tepelná izolace zásobníku | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50mm |
| Tepelný výměník | měděné pouzdro heat-pipe |
| Odolnost proti krupobití | Φ25 mm |
| Výkon | zvyšuje teplotu vody o 45-60°C během slunného dne |
Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody
-> Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody série PROECO Argos <-
Návody a technické údaje:
->Rozměry a hmotnost ohřívače<-
K zařízení doporučujeme dokoupit:
-> Vakuová trubice 58/1800 (ALN/AIN-SS/CU)<-
© Obsah tohoto návodu jako celek i v částech je chráněn zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To se týká zejména kopírování, překladu a uchovávání v elektronické formě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 149
- Průměrná poptávka po:
- od 2 do 4 osób
- Sběr teplé vody:
- pod tlakem z vodovodní sítě
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 21 do 35 st.
- Počet elektronek (ks):
- 15
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ANO
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 1,2mm
- Výměník tepla v nádrži:
- tuleje heat-pipe ze stali nierdzewnej
- Vnější ochrana nádrže:
- PVDF
- Konstrukce:
- stalowy ocynkowany, malowany proszkowo
- Vybavení:
- elektrický ohřívač
hořčíková anoda
pojistný ventil (tlakově-tepelný)
pouzdro pro teplotní čidlo
teplovodivá pasta - Záruční doba:
- 36 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 40,50 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 1,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 1 400,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 68,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 0,90 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 400,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3 699,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3 599,00 zł.
36 rat x ~79 zł