The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní tlakový ohřívač PROECO HP-200
PROECO HP-200
EAN-13: 5902734700032
Kompaktní tlakový ohřívač vody PROECO HP-200
- Solární kolektor složený z 20 vakuových trubic
- Izolovaná nádrž na vodu o objemu 191 litrů
- Univerzální ocelový rám
2.519,51 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 3 099,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO HP-200 - tlakový
Zařízení slouží k uspokojení potřeb 3-5 osob na teplou užitkovou vodu po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje svépomocnou montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich nízké provozní náklady zaručují komfort užívání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Komfort užívání - teplá užitková voda pod tlakem. Voda v nádrži je pod neustálým tlakem z vodovodní sítě.
- Ohřívač lze namontovat na jakékoli slunné místo. Teplá voda do budovy je vytlačována tlakem z vodovodní sítě.
- 3/4" přípojky nádrže. Vyšší tlak - vyšší komfort užívání.
- Možnost snadného propojení s dalšími zařízeními existujícími v instalaci TUV.
- K přenosu tepelné energie z kolektoru do zásobníku se používají tepelné trubice (heat-pipe).
- Ve vakuové trubici není voda. Snadná výměna v případě poškození.
- Absence odvětrávací trubice. Lepší izolace - nižší tepelné ztráty.
Sada obsahuje:
- vakuový solární kolektor (20 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU s použitím HEAT PIPE)
- izolovaný zásobník na vodu z nerezové oceli o objemu 191 l. (v opláštění s povrchovou úpravou PVDF)
- univerzální ocelový rám (pozinkovaný, práškově lakovaný) pro montáž na rovnou i šikmou plochu
- elektrické topné těleso
- hořčíková anoda
- pojistný ventil (tlakově-tepelný)
- teplovodivá pasta
Sada může také obsahovat:
- náhradní držák vakuové trubice
- náhradní pouzdro heat-pipe trubice
- náhradní silikonovou krytku
- zpětný ventil
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu: | objem 191 litrů, nerezová ocel SUS 304 |
| Počet vakuových trubic: | 20 ks |
| Rozměr vakuových trubic: | 58mm / 1800mm |
| Použití Heat-Pipe: | ANO |
| Typ absorbéru: | třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám: | ocelový pozinkovaný, práškově lakovaný |
| Tepelná izolace zásobníku: | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50mm |
| Tepelný výměník: | pouzdro heat-pipe z nerezové oceli |
| Odolnost proti krupobití: | Φ25 mm |
| Výkon: | zvýší temp. vody o 45-60*C během slunného dne |
Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody
-> Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody ze série PROECO Solaris-P a HP <-
Návody a technické údaje:
Návod k montáži na šikmou plochu (dodatek).pdf
Rozměry a hmotnosti ohřívačů.pdf
© Obsah tohoto návodu je vcelku i v částech chráněn zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To platí zejména pro kopírování, překlad a uchovávání v elektronické podobě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 191
- Průměrná poptávka po:
- od 3 do 5 osób
- Sběr teplé vody:
- pod tlakem z vodovodní sítě
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 21 do 35 st.
- Počet elektronek (ks):
- 20
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ANO
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 1,2mm
- Výměník tepla v nádrži:
- tuleje heat-pipe ze stali nierdzewnej
- Vnější ochrana nádrže:
- PVDF
- Konstrukce:
- stalowy ocynkowany, malowany proszkowo
- Vybavení:
- elektrický ohřívač
hořčíková anoda
pojistný ventil (tlakově-tepelný)
pouzdro pro teplotní čidlo
teplovodivá pasta - Záruční doba:
- 36 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 120,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 28,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 180,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 0,90 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 5,80 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 4 550,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 800,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 4 699,00 zł.
36 rat x ~104 zł