The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní tlakový ohřívač PROECO HP-280
PROECO HP-280
EAN-13: 5902734700056
Kompaktní tlakový ohřívač vody PROECO HP-280
- Solární kolektor složený z 28 vakuových trubic
- Izolovaná nádrž na vodu o objemu 260 litrů
- Univerzální ocelový rám
3.820,33 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 4 699,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO HP-280 - tlakový
Zařízení slouží k uspokojení potřeb 5-7 osob na teplou užitkovou vodu po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje svépomocnou montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich nízké provozní náklady zaručují komfort užívání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Komfort užívání - teplá užitková voda pod tlakem. Voda v nádrži je pod neustálým tlakem z vodovodní sítě.
- Ohřívač může být namontován na jakémkoli slunném místě. Teplá voda do budovy je vytlačována tlakem z vodovodní sítě.
- Přípojky nádrže 3/4". Větší tlak - větší komfort užívání.
- Možnost snadného propojení s jinými zařízeními existujícími v instalaci TUV.
- K přenosu tepelné energie z kolektoru do zásobníku se využívají tepelné trubice (heat-pipe).
- Ve vakuové trubici není voda. Jednoduchost její výměny v případě poškození.
- Absence odvětrávací trubky. Lepší izolace - menší tepelné ztráty.
V sadě se nachází:
- vakuový solární kolektor (28 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU s použitím HEAT PIPE)
- izolovaný zásobník na vodu z nerezové oceli o objemu 260 l. (v opláštění s povrchovou úpravou PVDF)
- univerzální ocelový rám (pozinkovaný, práškově lakovaný) pro montáž na rovný i šikmý povrch
- elektrické topné těleso
- hořčíková anoda
- pojistný ventil (tlakově-tepelný)
- teplovodivá pasta
V sadě mohou být také:
- náhradní úchyt vakuové trubice
- náhradní pouzdro trubice heat-pipe
- náhradní silikonová krytka
- zpětný ventil
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu: | objem 260 litrů, nerezová ocel SUS 304 |
| Počet vakuových trubic: | 28 ks |
| Rozměr vakuových trubic: | 58mm / 1800mm |
| Použití Heat-Pipe: | ANO |
| Druh absorbéru: | třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám: | ocelový pozinkovaný, práškově lakovaný |
| Tepelná izolace zásobníku: | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50mm |
| Tepelný výměník: | pouzdro heat-pipe z nerezové oceli |
| Odolnost proti krupobití: | Φ25 mm |
| Výkon: | zvyšuje teplotu vody o 45-60*C během slunného dne |
Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody
-> Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody ze série PROECO Solaris-P a HP <-
Návody a technické údaje:
Návod k montáži na šikmém povrchu (dodatek).pdf
Rozměry a hmotnosti ohřívačů.pdf
© Obsah tohoto návodu je vcelku i v částech chráněn zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas firmy Pro Eco Solutions Ltd. Zejména se to týká kopírování, překladu a uchovávání v elektronické formě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 260
- Průměrná poptávka po:
- od 5 do 7 osób
- Sběr teplé vody:
- pod tlakem z vodovodní sítě
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 21 do 35 st.
- Počet elektronek (ks):
- 28
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ANO
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 1,2mm
- Výměník tepla v nádrži:
- tuleje heat-pipe ze stali nierdzewnej
- Vnější ochrana nádrže:
- PVDF
- Konstrukce:
- stalowy ocynkowany, malowany proszkowo
- Vybavení:
- elektrický ohřívač
hořčíková anoda
pojistný ventil (tlakově-tepelný)
pouzdro pro teplotní čidlo
teplovodivá pasta - Záruční doba:
- 36 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 3 099,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 40,50 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 105,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 3,50 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 0,90 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 80,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 349,00 zł.
36 rat x ~158 zł