The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní tlakový ohřívač PROECO HP-100
PROECO HP-100
EAN-13: 5902734700018
Kompaktní tlakový ohřívač vody PROECO HP-100
- Solární kolektor složený z 10 vakuových trubic
- Izolovaná nádrž na vodu o objemu 96 litrů
- Univerzální ocelový rám
1.625,20 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 1 999,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO HP-100 - tlakový
Zařízení uspokojuje potřebu 1-3 osob na teplou užitkovou vodu po topné sezóně (březen - říjen). Zařízení využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce zařízení umožňuje svépomocnou montáž bez ztráty záruky. Spolehlivost solárních ohřívačů vody a jejich velmi nízké provozní náklady zaručují komfort užívání a umožňují rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Komfort užívání - teplá užitková voda pod tlakem. Voda v nádrži je pod neustálým tlakem z vodovodní sítě.
- Ohřívač může být namontován na jakémkoli slunném místě. Teplá voda je do budovy vytlačována tlakem z vodovodní sítě.
- Přípojky nádrže 3/4". Vyšší tlak - vyšší komfort užívání.
- Možnost snadného propojení s dalšími stávajícími zařízeními v instalaci TUV.
- K přenosu tepelné energie z kolektoru do zásobníku se používají tepelné trubice (heat-pipe).
- Ve vakuové trubici není voda. Jednoduchá výměna v případě poškození.
- Absence ventilační trubky. Lepší izolace - menší tepelné ztráty.
Sada obsahuje:
- vakuový solární kolektor (10 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU s použitím HEAT PIPE)
- izolovaný zásobník na vodu z nerezové oceli o objemu 96 l. (v plášti s povrchem PVDF)
- univerzální ocelový rám (pozinkovaný, práškově lakovaný) pro montáž na rovný i šikmý povrch
- elektrické topné těleso
- hořčíkovou anodu
- pojistný ventil (tlakově-tepelný)
- teplovodivou pastu
Součástí sady mohou být také:
- náhradní držák vakuové trubice
- náhradní pouzdro tepelné trubice heat-pipe
- náhradní silikonová krytka
- zpětný ventil
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu: | objem 96 litrů, nerezová ocel SUS 304 |
| Počet vakuových trubic: | 10 ks |
| Rozměr vakuových trubic: | 58mm / 1800mm |
| Použití Heat-Pipe: | ANO |
| Typ absorbéru: | třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám: | ocelový pozinkovaný, práškově lakovaný |
| Tepelná izolace zásobníku: | polyuretanová pěna s vysokou hustotou, min. 50mm |
| Tepelný výměník: | pouzdro heat-pipe z nerezové oceli |
| Odolnost proti krupobití: | Φ25 mm |
| Výkon: | zvyšuje teplotu vody o 45-60*C během slunného dne |
Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody
-> Konstrukce a princip fungování tlakového ohřívače vody ze série PROECO Solaris-P a HP <-
Návody a technické údaje:
Návod k montáži na šikmý povrch (annex).pdf
Rozměry a hmotnosti ohřívačů.pdf
© Obsah tohoto návodu jako celek i jeho části jsou chráněny zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To se týká zejména kopírování, překladu a ukládání v elektronické podobě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 117
- Průměrná poptávka po:
- od 1 do 3 osób
- Sběr teplé vody:
- pod tlakem z vodovodní sítě
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 21 do 35 st.
- Počet elektronek (ks):
- 10
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ANO
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 1,2mm
- Výměník tepla v nádrži:
- tuleje heat-pipe ze stali nierdzewnej
- Vnější ochrana nádrže:
- PVDF
- Konstrukce:
- stalowy ocynkowany, malowany proszkowo
- Vybavení:
- elektrický ohřívač
hořčíková anoda
pojistný ventil (tlakově-tepelný)
pouzdro pro teplotní čidlo
teplovodivá pasta - Záruční doba:
- 36 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 2 899,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 65,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 15,61 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 205,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 180,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 2 349,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 39,98 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 77,00 zł.
36 rat x ~68 zł