The lowest price of this product in last 30 days was 48,00 zł.
Product categories
Kompaktní průtokový ohřívač PROECO SOLARIS P-145 Econo
PROECO SOLARIS P145E
EAN-13: 5902734701534
Registrační číslo EPREL: 2643829
Kompaktní tlakový ohřívač vody PROECO Solaris P-145 Econo
- solární kolektor sestávající z 15 vakuových trubic
- izolovaná nádrž na vodu o objemu 152 litrů
- rám z nerezové oceli SUS 201
1.828,46 bez DPH
The lowest price of this product in last 30 days was 2 249,00 zł.
Solární ohřívač vody PROECO SOLARIS P-145 Econo - tlakový
Zařízení je určeno k zajištění potřeby teplé užitkové vody pro 2-4 osoby po topné sezóně (březen - říjen). Využívá bezplatnou solární energii. Jedná se o alternativní řešení k nákladným a složitým tradičním solárním systémům. Jednoduchá konstrukce umožňuje montáž svépomocí bez ztráty záruky. Spolehlivost a nízké provozní náklady zaručují komfort a rychlou návratnost investice.
Výhody:
- Komfort užívání - teplá užitková voda pod tlakem. Voda v nádrži je pod stálým tlakem z vodovodní sítě.
- Ohřívač lze namontovat na libovolné slunné místo. Teplá voda je do budovy vytlačována tlakem z řadu.
- Připojení nádrže 3/4". Vyšší tlak - větší komfort.
- Možnost snadného propojení s dalšími zařízeními v systému TUV.
- K přenosu tepelné energie z kolektoru do zásobníku se používají tepelné trubice (heat-pipe).
- Ve vakuové trubici není voda, což usnadňuje výměnu v případě poškození.
- Absence ventilační trubky znamená lepší izolaci a menší tepelné ztráty.
Sada obsahuje:
- vakuový solární kolektor (15 vakuových trubic s trojitou absorpční vrstvou ALN/AIN-SS/CU s technologií HEAT PIPE)
- izolovaný zásobník na vodu z nerezové oceli SUS 304 o objemu 152 l (v plášti z nerezové oceli SUS 201)
- univerzální ocelový rám (nerezová ocel SUS 201)
- hořčíkovou anodu
- pojistný ventil (tlakově-tepelný)
- teplovodivou pastu
V sadě mohou být také:
- náhradní držák vakuové trubice
- náhradní pouzdro heat-pipe
- náhradní silikonová krytka
- zpětný ventil
Vlastnosti ohřívače:
| Zásobník na vodu | objem 152 litrů, nerezová ocel SUS 304 1.5mm |
| Počet vakuových trubic | 15 ks |
| Rozměr vakuových trubic | 58mm/1800mm |
| Použití Heat-Pipe | ANO |
| Typ absorbéru | Třívrstvý CU/SS-ALN(H)/SS-ALN(L)ALN |
| Rám / Plášť nádrže | nerezová ocel SUS 201 |
| Tepelná izolace | vysokohustotní polyuretanová pěna, min. 50mm |
| Tepelný výměník | pouzdro heat-pipe z nerezové oceli |
| Odolnost proti krupobití | Φ25 mm |
| Výkon | zvýší temp. vody o 45-60°C za slunného dne |
Konstrukce a princip fungování
-> Konstrukce a princip fungování tlakové řady PROECO Solaris-P a HP <-
Instrukce a technická data:
Doporučené příslušenství:
-> Vakuová trubice 58/1800 (ALN/AIN-SS/CU)<-
© Obsah tohoto návodu je chráněn zákonem. Jakékoli použití obsahu nebo fotografií vyžaduje souhlas společnosti Pro Eco Solutions Ltd. To platí zejména pro kopírování, překlad a ukládání v elektronické formě.
- Kapacita ohřívače (l.):
- 152
- Průměrná poptávka po:
- od 2 do 4 osób
- Sběr teplé vody:
- pod tlakem z vodovodní sítě
- Povrchová montáž:
- płaska oraz skośna od 26 do 42 st.
- Počet elektronek (ks):
- 15
- Rozměr vakuové trubice (mm.):
- 58 mm / 1800 mm
- Použití Heat-Pipe:
- ANO
- Nádrž na vodu:
- nerezová ocel SUS 304 1,5mm
- Výměník tepla v nádrži:
- miedziane niklowane tuleje heat-pipe
- Vnější ochrana nádrže:
- nerezová ocel SUS 201
- Konstrukce:
- stal nierdzewna SUS 201/202
- Vybavení:
- hořčíková anoda
pojistný ventil (tlakově-tepelný)
pouzdro pro teplotní čidlo
teplovodivá pasta - Záruční doba:
- 36 miesięcy
Related products
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
The lowest price of this product in last 30 days was 2 299,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 29,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 42,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 4 550,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 1 299,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 74,00 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 29,60 zł.
The lowest price of this product in last 30 days was 65,00 zł.
36 rat x ~76 zł